Agro Show 2023 w Bednarach już za nami!

W ostatni weekend września Poznańska Hodowla Roślin, jak co roku, uczestniczyła w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW. Wydarzenie zgromadziło pasjonatów rolnictwa, hodowców, i wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie uprawy roślin.

Mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze osiągnięcia naszych hodowców. Liczni odwiedzający zobaczyli różnorodne odmiany roślin i pytali często o rekomendacje, związane z poprawą plonów i jakości upraw. Zaprezentowaliśmy nasze sprawdzone odmiany zbóż ozimych, takie jak pszenicę ozimą Formacja, pszenicę ozimą Ostoja, czy też pszenicę ozimą Vistula. Nie zabrakło również naszych 7 nowości zarejestrowanych w 2023 roku!

Agro Show Bednary 2023. Zespół Poznańskiej Hodowli Roślin: Danuta Hadzlik - Prezes PHR oraz Dział Marketingu i Sprzedaży.

Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu, ponieważ przekazaliśmy ogromną ilość branżowej wiedzy, doświadczeń oraz nawiązaliśmy nowe kontakty w branży rolniczej. Nasza pasja do hodowli roślin oraz zaangażowanie w badania nad nowymi odmianami i technologiami nieustannie rozwijają się. Z przyjemnością dzielimy się tym z innymi entuzjastami.

Liczni odwiedzający skorzystali z eksperckiej wiedzy naszych doradców.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Agro Show 2023. Wasze zainteresowanie i wsparcie sprawiły, że ten weekend będzie niezapomniany! Kontynuujemy naszą misję rozwoju rolnictwa i hodowli roślin i już teraz nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, które umożliwi podzielenie się naszymi osiągnięciami z szeroką publicznością

Doradcy PHR dzielą się się branżową wiedzą z entuzjastami rolnictwa.
Nasiona Poznańskiej Hodowli Rośłin.
Sławomi Sikorski udzielił wywiadu do portalu farmer.pl.

Kalkulator ilości wysiewu

Wynik:

0 kg/ha

Ilość wysiewu jest wyliczana wg wzoru :

(MTZ/MTN x obsada) / siła kiełkowania = ilość wysiewu w kg/ha

Obsada - liczba roślin na jednostce powierzchni (szt./m2)

MTZ - Masa Tysiąca Ziaren (g)

MTN - Masa Tysiąca Nasion (g)

Siła kiełkowania - określona dla nasion kwalifikowanych MINIMUM (dla pszenżyta 80%).