2019 - PHR z tytułem Rolnik – Farmer Roku!

PHR z tytułem Rolnik – Farmer Roku!

Najlepsze gospodarstwa w kraju zostały wyróżnione podczas gali finałowej XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku. To już 25 lat tej wspaniałej gali na której wręczane są Złote Jabłka! Rzadko który konkurs trwa tak długo rozwijając się z takimi sukcesami i rozmachem. O randze konkursu świadczy patronat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Celem konkursu jest promowanie nowoczesnego rolnictwa oraz przedsiębiorców, którzy dzięki swojej inicjatywie, pomysłowości i ciężkiej pracy potrafią być liderami w rolnictwie.

Konkurs Rolnik – Farmer Roku to jedna z najważniejszych imprez rolniczych. Znalezienie się w gronie finalistów konkursu jest bardzo dużym wyróżnieniem dla przedsiębiorcy rolnego. Dlatego z roku na rok rośnie liczba ubiegających się o ten zaszczytny tytuł. Zgłaszający się farmerzy reprezentują poziom europejski, jeśli nie światowy!

Głos zabrał minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, dyrektor generalny KOWR Piotr Serafin, przedstawiciel sponsora głównego Joerg Rehbein z firmy BAYER, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Parlamencie Europejskim Pan Czesław Siekierski.
Szanowna Kapituła pod przewodnictwem Pani Teresy Kucharskiej rozpatrzyła nadesłane zgłoszenia i wybrała Rolników-Farmerów Roku 2019.
Zwycięzcom i wyróżnionym nagrody wręczał między innymi minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczy profesor Tomasz Stefan Topoliński oraz dyrektor KOWR Piotr Serafin.

Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. jest w gronie 21 finalistów. Zostaliśmy wybrani Laureatem XXV edycji Konkursu Rolnik-Farmer Roku w kategorii przedsiębiorstwo rolnicze – produkcja rolnicza.

To dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie działalności Spółki na rzecz rolnictwa i postępu biologicznego. Szczególne podziękowania należą się wszystkim pracownikom bez których nie byłoby sukcesu Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. oraz rolnikom, którzy co roku wybierają odmiany naszej hodowli.

Dane kontaktowe

Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 5, 63-004 Tulce

 

Sąd Rejonowy w Poznaniu

Nowe Miasto i Wilda

IX Wydział Gospodarczy

KRS: 0000039691 NIP: 786-10-00-583

Kapitał zakładowy: 16.153.000,00 PLN

 

Sprzedaż i marketing:

tel. 61 872 79 64

e-mail: phr@phr.pl

 

Formularz kontaktowy