2019 - Dni Pola Nagradowice 2019

Dni Pola Nagradowice 2019

Niedawno zakończyły się Dni Pola Nagradowice 2019. Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt gościć rolników z całego kraju.

Pogoda dopisała, a frekwencja była fenomenalna, przechodząc nasze najśmielsze marzenia. Nasze Dni Pola na dobre dołączyły do kalendarza najbardziej prestiżowych wydarzeń rolniczych w kraju.

Oddział Produkcyjno Nasienny oraz Stacja Hodowli Roślin w Nagradowicach stanęły otworem dla wszystkich chętnych bliższego poznania Poznańskiej Hodowli Roślin i zobaczenia od kuchni, gdzie hodujemy nowe odmiany i produkujemy materiał siewny.

W dzisiejszym dniu stawiły się w Nagradowicach załogi z wszystkich Oddziałów Produkcyjnych i Stacji Hodowli Roślin. Hodowcy z Antonin, Wiatrowa i Nagradowic zebrali się w jednym miejscu aby opowiedzieć o naszych odmianach oraz nowych kreacjach, które mogą zostać zarejestrowane w najbliższych latach.

Zwieńczeniem tegorocznego wydarzenia było otwarcie najnowocześniejszej linii do zaprawiania nasion oraz premiera nowej koncepcji prezentacji odmian na polach demonstracyjnych. Towarzyszyło temu odsłonięcie certyfikatu Europejskiej Gwarancji Jakości Zaprawiania Nasion, który został niedawno przyznany Poznańskiej Hodowli Roślin.

Ogromne brawa dla wszystkich pracowników zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Włożony trud zwrócił się z nawiązką pod postacią uśmiechów i pozytywnych opinii gości. Szczególne podziękowania należą się Pani Anecie Burghardt, która kierowała realizacją całego przedsięwzięcia oraz wszystkim pracownikom zaangażowanym w wielomiesięczne przygotowania.

Relację z wydarzenia można śledzić na profilu Poznańskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. https://www.facebook.com/phr.tulce/videos/298836750992492/

Dane kontaktowe

Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 5, 63-004 Tulce

 

Sąd Rejonowy w Poznaniu

Nowe Miasto i Wilda

IX Wydział Gospodarczy

KRS: 0000039691 NIP: 786-10-00-583

Kapitał zakładowy: 16.153.000,00 PLN

 

Sprzedaż i marketing:

tel. 61 872 79 64

e-mail: phr@phr.pl

 

Formularz kontaktowy