Zboża ozime

PHR - hodowla nasion producentProduktyZboża ozime

Szczegółowo zbadane i testowane na polskich ziemiach odmiany zbóż ozimych proponowane przez Poznańską Hodowlę Roślin wyróżnia wysoki plon, zimotrwałość i odporność na choroby. Kwalifikowany materiał siewny to czystość odmianowa i wysoka zdolność kiełkowania. Ziarno odmian zbóż ozimych Poznańskiej Hodowli Roślin charakteryzuje się wysoką jakością, w zależności od odmiany jest idealnym produktem jakościowym (grupa E, A) albo wyśmienitym produktem paszowym (grupa C). Na stronie internetowej spółki PHR znajdują się szczegółowe broszury, w których Klient uzyska dokładne informacje dotyczące każdej odmiany zboża z Poznańskiej Hodowli Roślin.

Zboża ozime w Poznańskiej Hodowli Roślin

Wysokiej jakości pszenica ozima to odmiany takie jak: Formacja (A), Astoria (E), Legena (A) i Tulecka (A). Poszukiwana odmiana paszowa o bardzo wysokim plonie to Gimantis (C). Każda z nich różni się zalecaną normą wysiewu ziaren kiełkujących. Ważne jest, aby pamiętać o odpowiednim nawożeniu mineralnym oraz azotowym, a także właściwej pielęgnacji. 

Odmiany zbóż ozimych z PHR to także żyto ozime (Antonińskie, Poznańskie oraz Piastowskie) i jęczmień (Kobuz). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Dane kontaktowe

Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 5, 63-004 Tulce

 

Sąd Rejonowy w Poznaniu

Nowe Miasto i Wilda

IX Wydział Gospodarczy

KRS: 0000039691 NIP: 786-10-00-583

Kapitał zakładowy: 16.153.000,00 PLN

 

Sprzedaż i marketing:

tel. 61 872 79 64

e-mail: phr@phr.pl

 

Formularz kontaktowy