Relacja z Dni Pola Nagradowice 2018

PHR - nasiona hodowla producentAktualnościRelacja z Dni Pola Nagradowice 2018

W dniu 8 czerwca 2018 w gminie Kleszczewo miało miejsce niezwykłe wydarzenie – Dni Pola Poznańskiej Hodowli Roślin „Nagradowice 2018”.

Dni Pola przyciągnęły gości z całego kraju, stając się prawdziwym świętem rolnictwa! Zarząd Poznańskiej Hodowli Roślin w osobach Pana Czesława Janikowskiego oraz Pani Anety Burghardt miał przyjemność gościć przedstawicieli władz regionalnych, biznesu oraz rzesze rolników.

W zrealizowanym planie wydarzenia znalazło się miejsce na wykłady znamienitych profesorów oraz liderów agrobiznesu, którzy poruszyli aktualne i ciekawe zagadnienia. Goście mieli okazje do zwiedzania Oddziału Produkcyjno-Nasiennego w Nagradowicach i zobaczenia „od kuchni” gdzie przygotowywany jest materiał siewny. Program spotkania obejmował również wizytę w Stacji Hodowli Roślin w Nagradowicach, gdzie hodujemy nowe odmiany zbóż oraz oglądanie kolekcji naszych odmian na poletkach demonstracyjnych założonych specjalnie na tą okazję. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nowoczesna linia do produkcji materiału siewnego oraz pola demonstracyjne, gdzie można było zobaczyć najnowsze odmiany PHR – pszenicę ozimą FORMACJA oraz jęczmień jary ELDORADO. Ciekawostką dla wielu rolników był specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do hodowli roślin. Dopisała zarówno niewiarygodna frekwencja jak i przepiękna pogoda, która towarzyszyła Dniom Pola. Odwiedziło nas ponad 600 osób! Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć rolników z całego kraju i zapraszamy ponownie za rok!

Niebawem relacja filmowa z wydarzenia!

Jeszcze w tym roku będzie można nas spotkać na licznych Dniach Pola. Tej jesieni, nasza najnowsza pszenica, FORMACJA (A), nr 1w plonowaniu spośród pszenic jakościowych grupy A, będzie dostępna w ogólnopolskiej sprzedaży! Zapraszamy do zakupu kwalifikowanego materiału siewnego w Oddziałach Spółki oraz u dystrybutorów na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 5, 63-004 Tulce

 

Sąd Rejonowy w Poznaniu

Nowe Miasto i Wilda

IX Wydział Gospodarczy

KRS: 0000039691 NIP: 786-10-00-583

Kapitał zakładowy: 16.153.000,00 PLN

 

Sprzedaż i marketing:

tel. 61 872 79 64

e-mail: phr@phr.pl

 

Formularz kontaktowy